photo-people
photo-people

K investování přistupujeme aktivně

Investujeme do projektů, kde jsme schopni přidat ruku k dílu a pomoci k dalšímu rozvoji. Poradíme s obchodním modelem a strategií, propojíme se strategickými obchodními partnery nebo pomůžeme zajistit další financování.

re3
re3

Jsme flexibilní family business

Jsme soukromý investiční boutique zaměřující se na projekty a poradenství ve vybraných oborech z oblasti výroby a služeb. Vyhledáváme příležitosti v podobě investic do malých a středních firem, poskytujeme růstový kapitál nebo finanční prostředky pro refinancování a s partnery sdílíme naše mnohaleté zkušenosti v oblastech strategického řízení firem, financování a provozních restrukturalizací.

map
map

Jaké investice hledáme

Máte unikátní know-how nebo výrobní program s potenciálem rychlého rozvoje? Jste menší nebo středně velká společnost v České republice? Potřebujete financování pro obnovu a další rozvoj obchodních aktivit? Máte zkušený a ambiciózní tým s tahem na bránu, který se nebojí riskovat?

piktogram4
Odhodlaný tým
Máte zkušený a ambiciózní tým s tahem na bránu, který se nebojí riskovat?
piktogram3
Finanční podpora
Potřebujete financování pro obnovu a další rozvoj obchodních aktivit?
piktogram 2
Česká republika
Jste menší nebo středně velká společnost v České republice?
piktogram
Obchodní potenciál
Máte unikátní know-how nebo výrobní program s potenciálem rychlého rozvoje?

Stáhněte si přehledné informace o RECOVEED

Tým Recoveed

MILOSLAV VYHNAL
Founder
miloslav.vyhnal@pactio.cz
Miloslav Vyhnal působí v odvětví M&A a správy aktiv od roku 1997, se stal jedním z řídících pracovníků skupiny KKCG. Z pozice investičního ředitele KKCG a člena výkonného managementu se aktivně podílel na téměř všech významných transakcích, které skupina realizovala v oblastech financí, cestovního ruchu, strojírenství nebo medicínské technologii.
PETR KNOBLOCH
Founder
petr.knobloch@pactio.cz
Petr Knobloch v oblasti investic působí od roku 1998. Kariéru zahájil v První investiční společnosti jako portfolio manažer Restitučního investičního fondu. Od roku 2008 následně zastával pozici investičního manažera ve skupině KKCG, kde se zaměřoval zejména na správu majetkových účastí. Má rozsáhlé zkušenosti s řízením investičních a restrukturalizačních procesů.
MARTIN CHROMEC
Managing Partner
martin.chromec@pactio.cz
Martin Chromec se v oblasti investic a transakčního poradenství pohybuje více než 13 let. Během své kariéry působil jako konzultant ve společnosti Ernst&Young a následně přestoupil do skupiny KKCG na post investičního manažera. Má rozsáhlé zkušenosti s posuzováním, strukturováním a řízením investičních projektů, především v segmentu IT, cestovního ruchu a nemovitostí.