REALITNÍ PROJEKTY

Pactio Invest se stala partnerem bank pro převzetí developerských projektů, ať již formou odkoupení pohledávek banky nebo odkoupením celého projektu. Projekty jsou následně stavebně dokončeny, zbaveny právních vad a znovu uvedeny na trh za podpory zkušené realitní kanceláře.

Hlavním realitním projektem společnosti je nyní Corso Břežany, což představuje vlastnictví a správu 35 menších retailových jednotek v centru obce Dolní Břežany o celkové ploše 3300 m2. Nemovitosti byly koupeny v roce 2017, kdy společnost Pactio Invest získala tyto retailové jednotky společně s multifunkčním domem o 21 bytových jednotkách (všechny byty již byly úspěšně prodány) ve výběrovém řízení České spořitelny.

V současné době se Pactio Invest soustředí na zkvalitnění nájemních vztahů a obsazení některých volných retailových jednotek. Tyto služby jsou pro Pactio Invest zajišťovány prostřednictvím lokálního exkluzivního partnera.

V případě zájmu o pronájem komerčních prostor v tomto projektu kontaktujte Tomáše Klápu, a to na emailové adrese: pronajem@corsobrezany.cz nebo telefonicky na čísle: 602 333 483.

www.corsobrezany.cz