Břežany
Břežany

Ukončený projekt: Corso Břežany

Hlavním realitním projektem naší skupiny je Corso Břežany. Jde o seskupení 34 retailových jednotek o celkové ploše 3300 m2 v samém centru prestižní obce Dolní Břežany v Praze Západ. Veškeré komerční nemovitosti vlastníme a spravujeme od roku 2017, kdy jsme je získali společně s multifunkčním domem o 21 bytových jednotkách. Všechny byty již byly úspěšně prodány ve výběrovém řízení České spořitelny. Aktuálně se soustředíme na zkvalitnění nájemních vztahů a obsazení některých volných retailových jednotek. Celkový objem investice byl 350 mil. Kč.

Vyškov
Vyškov

Ukončený projekt: Smetanka Vyškov

Do portfolia úspěšně dokončených realitních projektů se řadí i Smetanka Vyškov nedaleko Brna. Ve spolupráci s financující bankou jsme restrukturalizovali společnost. Projekt jsme převzali, vyhotovili a na trh uvedli 63 rezidenčních bytů. Celkový finanční objem projektu byl 170 mil. Kč.

Dobříš
Dobříš

Ukončený projekt: Pivovar Dobříš

Převzali jsme pozastavenou fázi realizace a dokončili projekt Pivovar Dobříš. Rezidence nabízí širokou paletu bytů různých velikostí – malé byty typu 1 + k. k. i rozlehlé pětipokojové mezonetové byty. Realitní projekt dopadl velmi úspěšně – prodali jsme 40 prémiových bytů a jejich studií. Celková částka projektu vyšla na 120 mil. Kč.

foto
foto

Projekt Idol Horní Mísečky

V samotném srdci Krkonoš, přímo pod Horními Mísečky, připravujeme rekonstrukci stávajícího hotelu Idol. Budova, nacházející se na jižním prosluněném svahu, se bude skládat z několika luxusních apartmánů. V současné době dokončujeme studie a samotnou rekonstrukci plánujeme započít v polovině roku 2022.